יום חמישי, 21 באפריל 2016

שווארמה הכבש ה-15 בנתניה

פסח הממשמש ובא מביא עמו את העומס הבלתי-נמנע של ההכנות לחג.  בין יתר הערכויות, מוצא האדם עצמו מכתת רגליו כדי לקנות מתנות כאלה ואחרות לאהוביו.

הצורך לרכוש את משחק ה-xbox 360 המפורסם kinect star wars עמד בראש מעייניי. נכון,  מדובר במשחק שנמתחו עליו ביקורות לא מבוטלות. אבל על כף המאזניים עמדה מול הביקורות הפרספקטיבה של ילד השבוי בקסם עולם מלחמת הכוכבים של ג'ורג' לוקאס, והאפשרות להיות בגופך שלך אביר ג'דיי הלוחם ברשע הביאה להכרעה ברורה.

צורך לחוד ומימוש לחוד. הxbox live של מיקרוסופט לא עושה את החיים קלים עבור היושבים בציון (יש לציין שלא מדובר בגישה אנטישמית, ומיקרוסופט עושה את החיים קשים באופן דומה עבור רוב תושבי כדור הארץ היושבים מחוץ לצפון אמריקה). כך מצאתי עצמי מכתת רגליי בין חנויות משחקים כאלה ואחרות, שב ונחשף לקושי למצוא חנות משחקים איכותית. ולמרבה השמחה חנות המשחקים ג'נסיס אשר בנתניה התגלתה כנווה המדבר בו זכיתי לרכוש את המשחק עבור בני. 

כשיצאתי מהחנות עם המשחק באמתחתי, השעה היתה שעת-צהריים מוקדמת, שבהחלט הצדיקה לפעול פעולה לצורך שבירת הרעב. כך מצאתי עצמי משוטט ברחובה הראשי של נתניה, מהרהר באפשרויות הקולינריות בעודי מופתע קמעא נוכח הבניינים הרבה המקושטים בגרפיטי. 

הביקור בנתניה עבור מתנת החג של בני השתלב היטב עם דיון משפחתי אחר. כבר חודשים רבים שאחי, חובב שווארמה לא-מבוטל, ממליץ לי על שווארמת הכבש ה-15 בנתניה, תוך שהוא טוען שמדובר בטובה שבשווארמיות איזור השרון הצפוני.  נדיר שאני מסכים עם אחי בסוגיות שווארמיות, ולכן לא מיהרתי, עד שהצטרפו להם המקרים יחדיו והביאוני עד הלום. 


להפתעתי ולשמחתי התברר שלמרות המלצתו של אחי, מדובר בשווארמה נהדרת. יש לציין שחרף הכבש שבשם המקום מדובר בשווארמה הודו.  אך מדובר בשווארמה איכותית, מתובלת היטב, חתוכה היטב, הממלאת בנדיבות רבה מאוד פיתה מעולה. בהחלט שווארמה המשמחת את החיך ואת הלב ומצדיקה סטיה מן הדרך. 

הנתונים היבשים: 
הכתובת: שדרות בנימין 2, נתניה (פינת הרצל 36)
גודל המנות: נדיבות מאוד.
הסלטים: טובים וטריים.
היחס ללקוחות בזמני עומס ובזמנים אחרים: הגעתי בשעת צהריים מוקדמת, עם עומס מסויים, והשירות היה אדיב ונינוח.
לשבת או לקחת: יש מקום  לשבת ולאכול בנוחות, וכך אפשר להתבונן ביצירות האמנות המקשטות את הבנינים הנתנייתיים אך אני העדפתי לקחת ולנסוע אל אחד החופים היפים בהם בורכה העיר נתניה.
המחיר: 25 ש"ח למנה בפיתה (נמוך בהשוואה למדד השווארמה הכלל-ארצי). 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה