יום שלישי, 1 במרץ 2016

שווארמה ג'מיל בהרצליה

שמעתי על שווארמה ג'מיל בהרצליה מחברים חובבי-שווארמה כבר לפני כמה וכמה שנים. אבל ההחלטה לבקר במקום גמלה בלבי רק אחרי שעיינתי בכתבה בה דווח על שוטרים שחנו במקום אסור, כדי שיוכלו לאכול בשווארמה ג'מיל. בכל זאת,
 שווארמה שהביאה את גורמי אכיפת-החוק שלנו אל ההתנהלות הזו, כנראה שווה משהו.

חייבים להודות - באמת לא פשוט למצוא חניה סמוך לשווארמה ג'מיל.אבל מי שיוותר על השאיפה למצוא חניה ברחוב סוקולוב עצמו, וישוטט ברחובות הסמוכים (למשל: שדרות ח"ן וההמשך צפונה), לא יתקשה למצוא פתרון לרכבו. נכון, צריך ללכת ברגל חזרה, אבל כשמגיעים סוף סוף אל השווארמה עצמה - מגלים שהמאמץ אכן היה שווה. מתברר שאכן שווה להקשיב למשטרת ישראל בסוגיות קולינריות.


מדובר בשווארמה טעימה להפליא, עם מערכת תבלינים מעניינת ועריבה לחך, עם דומיננטיות קלה של הכורכום המשתלבת היטב עם חומוס וכרוב (שתעבוד היטב גם עם סלטים אחרים, כל עוד הסועד איננו סולד מהתבלים הצהוב הזה).
הסלטים היו מגוונים וטעימים והפיתות חמות, טריות ורכות. איכות השווארמה והפיתות כה טובה עד שלדעתי השווארמה אף יכולה להסתדר לבדה בפיתה.

בהחלט שווארמה המשמחת את לב סועדיה, אשר מצדיקה סטייה מהדרך.

הנתונים היבשים:
הכתובת: סוקולוב 20, הרצליה
גודל המנות: סביר בהחלט.
הסלטים: טריים וטעימים מאוד.
היחס ללקוחות בזמני עומס ובזמנים אחרים: הגעתי בשעות הצהריים המאוחרות, כך שלא היה עומס גדול. השירות היה אדיב ויעיל.
האם עדיף לשבת או לקחת: אפשר לשבת (יש גם סוגי מזונות אחרים), אבל לדעתי עדיף לקחת. הרצליה עיר יפה, ושדרות ח"ן הסמוכות מציעות מקום ישיבה נעים ונוח.
יוקר המחיה: 34 ש"ח למנה  בפיתה. מעט יקר יותר ממדד השווארמה הארצי.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה